O nas

IMG_2582 kopia
Ambitne Projekty
To inicjatywa wspierająca z zakresu rozwoju biznesu.
Nasi eksperci z wieloletnim stażem, doświadczeniem i ogromną pasją znajdą rozwiązanie dla Twojego biznesu niezależnie od etapu na jakim jesteś! Ambitni dla Ambitnych to nietuzinkowe szkolenia, wydarzenia, strategie biznesowe, budowanie marki i dbałość o detale!
100% Wsparcia
100% Profesjonalizmu
100% Zadowolenia
100% Gwarancji Satysfakcji
Nasza misja

Celem jest wspieranie i tworzenie Ambitnych Projektów z zakresu działalności pomagającej integrować, szkolić, uświadamiać i rozwijać przedsiębiorczość poprzez organizację wykładów, szkoleń, targów, wyjazdów, festiwali zarówno na skalę krajową, wojewódzką jak i lokalną w zakresie doradztwa zawodowego.

Nasza wyjątkowość

Charaketryzuje nas to że dbamy o jakość, dajemy Ci gwarancje satysfakcji i mamy kompleksowe rozwiązania i ofertę na wyłączność a także wartości jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! U nas Klient zawsze jest przez duże K a jego Potrzeby zawsze są przez duże P!

Dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy dla osób które szukają rozwiązań i pomysłów na swój sukces, nowych firm startujących a także firm z długoletnim doświadczeniem które potrzebują nowego, jasnego spojrzenia by dostosować się do zmian rynkowych!

Nasz zespół
OPINIE
Aktualności
Relacja z Biznes Ekspert Premium Day

W dniu 27-10 uczestniczyliśmy w wydarzeniu dla przedsiębiorców pt.”Biznes Ekspert Premium Day” dzieląc się również swoją...

Co to były za warsztaty!

Łomianki mają MOC! Wspaniale jest poznawać takich ludzi! Dziękujemy za tak wiele pozytywnej energii na ostatnich...

VIII Ambitne Śniadanie dla Biznesu w Radzyminie – już za nami!

Kilka dni temu już po raz 8 spotkaliśmy się w Radzyminie na Ambitnym Śniadaniu. Aż trudno...

Nasi partnerzy
Wzrastaj z nami
Najlepszy czas na rozwój Twojego biznesu jest teraz!

Bądź na bieżąco!

Sprawdź co się u nas dzieje.